Darmowa dostawa od 299 zł
Każdego dnia podążaj za marzeniami!

Jak pakujemy?

Każdy z produktów ArtStyl starannie przygotowywany jest do bezpiecznej wysyłki.

Produkty ArtStyl pakowane są w kartonowe pudełka wypełniane dla bezpieczeństwa wełną drzewną ze świerku, która wytwarzana jest w niewielkiej polskiej firmie produkującej wyroby z drewna. Wiązane lnianym sznurkiem, klika słów od nas i dekoracyjne ceramiczne serduszka mocowane na wierzchu. Taką estetycznie zapakowaną paczuszkę możecie podarować od razu na prezent! 

Dla bezpieczeństwa podczas transportu paczki owijane są EKO folią bąbelkową! Taka folia jest w 100% oksy-biodegradowalna, zapewnia ona ochronę przed zgnieceniami, wstrząsami i wilgocią, dzięki czemu zamówienia ArtStyl bezpiecznie trafią do Waszych domów! 

Czas dostawy

Czas wysyłki – 1-2 dni roboczych. Wszystkie produkty, które znajdują się w Sklepie ArtStyl są aktualnie dostępne, dlatego od zaksięgowania wpłaty (w przypadku przedpłaty) wysyłamy paczkę natychmiast! Jeszcze w tym samym lub następnym dniu roboczym paczka wyruszy do Ciebie w drogę! 

Czas dostawy – Docelowy czas dostawy uzależniony jest od przewoźnika, sprawdź poniżej, kiedy dotrze do Ciebie paczka.

Zwroty

Zakupiony produkt można zwrócić w terminie do 14 dni bez podania przyczyny. W tym celu należy przesłać wypełniony formularz zwrotu (dostępny do pobrania na stronie: Formularz zwrotu ) na adres e-mail: artstylceramika@gmail.com bądź dołączyć do paczki. Następnie nieuszkodzony, nieużywany produkt należy wysłać na adres  2M Dekor Mateusz Mazur, Stary Wiśnicz 50, 32-720 Nowy Wiśnicz.

W przypadku uszkodzenia produktu podczas transportu bardzo prosimy o kontakt e-mail: artstylceramika@gmail.com W tej sytuacji możemy: wymienić produkt na nowy lub zwrócić koszty.

Więcej informacji o zwrotach znajdziesz w Regulaminie.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping